Сальник розподілвалу Renault Laguna, Volvo C70, S40, S90 з 1995 розмір 30x47x7 (12001192B)
426 ₴
- Готово до відправки
- Код: B403642
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу Renault Laguna, Volvo C70, S40, S90 з 1995 розмір 30x47x7

Примінено на автомобілях:Laguna
Каталожний номер:12001192B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник розподілвалу Renault Laguna, Volvo C70, S40, S90 з 1995 розмір 30x47x7 (12001192B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B403642 або Каталожний номер: 12001192B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12001192B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴



