Втулка стабілізатора передня Renault Master з 2010 d24 (107627)
94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: B299010
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора передня Renault Master з 2010 d24

Примінено на автомобілях:Master
Каталожний номер:107627
Виробник: FEBI BILSTEIN
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Втулка стабілізатора передня Renault Master з 2010 d24 (107627)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B299010 або Каталожний номер: 107627
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 107627 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 41 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴



