Сальник клапана Renault Megane 2.0 dCi з 2005 (069.630)
73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: B292642
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Renault Megane 2.0 dCi з 2005

Примінено на автомобілях:Megane
Каталожний номер:069.630
Виробник: ELRING
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник клапана Renault Megane 2.0 dCi з 2005 (069.630)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B292642 або Каталожний номер: 069.630
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 069.630 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 8.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 11.4 мм |
| Висота | 9.5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴



