Сальник півосі Dacia, Renault розмір 40x55x8 13 (01033808B)
265 ₴
- Готово до відправки
- Код: B166851
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник півосі Dacia, Renault розмір 40x55x8 13

Примінено на автомобілях:Renault
Каталожний номер:01033808B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник півосі Dacia, Renault розмір 40x55x8 13 (01033808B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B166851 або Каталожний номер: 01033808B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01033808B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Note, Duster, Kangoo, Laguna, Qashqai, Logan, Wind, Clio, Megane, Almera, Micra, Sandero, Scenic, Dokker, Fluence |
| Місце встановлення | Передня вісь |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Renault |
| Сумісність із моделлю | Renault |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴



