Колодки гальмівні передні Renault Kangoo з 2008, Mercedes Benz Citan 415 (0 986 494 332)
1 621 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: B220555
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Renault Kangoo з 2008, Mercedes Benz Citan 415

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:0 986 494 332
Виробник: BOSCH
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Renault Kangoo з 2008, Mercedes Benz Citan 415 (0 986 494 332)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B220555 або Каталожний номер: 0 986 494 332
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 494 332 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина | 131.2 мм |
| Висота | 62.1 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 621 ₴/комплект



