Колодки гальмівні задні Renault Trafic, Opel Vivaro з 2001 (0 986 494 040)
1 263 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: B158663
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні Renault Trafic, Opel Vivaro з 2001

Примінено на автомобілях:Trafic
Каталожний номер:0 986 494 040
Виробник: BOSCH
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні задні Renault Trafic, Opel Vivaro з 2001 (0 986 494 040)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B158663 або Каталожний номер: 0 986 494 040
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 494 040 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 94.9 мм |
| Висота | 57.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 263 ₴/комплект



