Сальник колінвала передній HYUNDAI TERRACAN 2.9d (15073700) (Ajusa)
407 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00104088
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала передній HYUNDAI TERRACAN 2.9d

Примінено на автомобілях: Hyundai Terracan
Каталожний номер: 15073700
Виробник: Ajusa
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник колінвала передній HYUNDAI TERRACAN 2.9d (15073700) (Ajusa)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Каталожний номер: 15073700
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AJUSA |
| Код запчастини | 15073700 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Висота | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | Hyundai Terracan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407 ₴



